Strona główna O nas ELEMENT Kontakt KATALOG

BOG-MAR

30 Lat temu w malowniczej miejscowości położonej na terenie Beskidu Niskiego - Rymanowie narodził się pomysł stworzenia firmy, która z czasem stała się największym zakładem pracy w okolicy dającym zatrudnienie osobom, które ze względu na stopień niepełnosprawawności jak i trudną sytuację na rynku pracy mają możliwość zatrudnienia i rehabilitacji.
Początkowo głównym przedmiotem działalności firmy była produkcja mebli, elementów meblowych, paneli boazeryjnych z MDF, HDF, płyty wiórowej. Z upływem lat oraz zmianą trendów rynkowych firma poszerzyła  asortyment o produkcję drzwi ramowych okleinowanych, ościeżnic stałych i regulowanych, okien i drzwi z PCV.  Rozszerzono również zakres działalności firmy w innych dziedzinach gospodarki. Otworzono Centrum Handlowe, Hurtownie materiałów budowlanych wraz z kruszywem  a także hartownie szkła. 
W związku z tym, że miasto Rymanów położone jest na terenie Beskidu Niskiego o dużych walorach turystycznych, 4 kilometry od uzdrowiska słynącego ze szczególnych warunków klimatycznych i leczniczych,  działalność firmy poszerzyła sie o usługi noclegowe i gastronomiczne. Powołano do życia zajazd oraz restaurację, która znajduję się  w odrestaurowanym  budynku „Starej Gorzelni” gdzie zajmujemy się również organizacją imprez okolicznościowych (wesela, konferencje, komunie, chrzciny).
Spółkę reprezentuje zarząd w składzie:
Prezes Pan Marian Skolarczyk
 Partnerskie relacje biznesowe nabyte przez lata, odpowiedzialność i lojalna współpraca to strategia, którą reprezentujemy. Wsłuchujemy się w Państwa sugestie – tak, aby dopasować się do potrzeb. Gwarantujemy profesjonalną  obsługę, wysokiej jakości produkty, które zaskoczą wyjątkowym designem i bogactwem wzorów. Zarządzanie firmą w elastyczny i sprawny sposób doprowadziło do owocnego rozwoju, który do tej pory dopinguje nas do podejmowania śmiałych, nowatorskich ale przemyślanych inwestycji i projektów. 

Stara Gorzelnia

Restauracja STARA GORZELNIA działa od 2018 roku oraz mieści się obok budynku firmy Bog-Mar Sp. z o.o. przy ul. Mitkowskiego 12 w Rymanowie, tuż obok Centrum Handlowego i Zajazdu Bog-Mar.Znakomita lokalizacja – 4 minuty spacerem od Rynku Głównego, 100 m od drogi krajowej nr 28.Przestronne sale restauracji utrzymane w przyjaznym klimacie. Możliwość organizowania wielu wspaniałych imprez - wszelkiego rodzaju bankietów, bali, komunii, przyjęć, również weselnych jak i spotkań jubileuszowych, biznesowych, wieczorków panieńskich i kawalerskich.Restauracja czynna jest już od godziny 13.00 dlatego proponujemy smakowite obiady, desery i kolacje.Dla sympatyków świeżego powietrza i letniego grillowania, możliwość zorganizowania imprezy w altanie pod Starą Gorzelnią. Do dyspozycji gości mamy dużą altanę oraz wiatę. Zapraszamy również na drewniany plac zabaw dla na najmłodszych milusińskich.