Strona główna O nas ELEMENT Kontakt KATALOG

HURTOWNIA BUDOWLANA

HURTOWNIA BUDOWLANA

Witamy na naszej stronie.
  Bardzo cieszymy się, że wybrałaś właśnie nas. 
 Jesteśmy na rynku już od 1992 roku. Przez te lata nabiliśmy bezcenne doświadczenie  w branży budowlanej dlatego jeżeli szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy, która dostarczy Ci najlepszej jakości materiały budowlane to idealnie trafiłeś. 
Posiadamy bardzo szeroki wybór różnorodnych materiałów budowlanych i wykończeniowych w tym transport  do miejsca wskazanego.
Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko i wyłącznie od znanych i renomowanych producentów, których cenią klienci na całym świecie co staję się gwarancją najlepszej jakości oraz trwałości wykonywanych za ich pomocą prac budowlanych.
Nasza wykwalifikowana kadra zawsze służy pomocą przy odpowiednim doborze zaopatrzenia. Posiadamy ponad 500m2 powierzchni sprzedażowej, magazyn o łącznej powierzchni blisko  2100m2 i około 40a placu składowego. Utrzymujemy ścisłe kontakty z wiodącymi producentami na Polskim jak i Europejskim rynku. Zawsze stawiamy na wysoką jakość  - fachową obsługę  - profesjonalne doradztwo „Buduj i remontuj z nami ”

OFERUJEMY:

Kompleksową obsługę klienta – doradztwo techniczne w zakresie optymalnych rozwiązań, pomoc w wycenie, pomoc w wyliczaniu materiałów potrzebnych przy inwestycjach, szybki dowóz towarów w umówione miejsce
Dostawa towaru, terminowość – zamówienia mogą być składane telefonicznie, osobiście, faxem bądź pocztą elektroniczną. Termin realizacji jest zgodny z ustaleniami Klienta. Przy większych zamówieniach oferujemy bezpłatny transport. Na życzenie Klienta towar może być przechowywany na placu składowym do czasu, w którym Klient będzie go potrzebował.
Płatność – Respektujemy każdą formę płatności: przelewy, gotówkę w kasie firmy, karty płatnicze a także gotówkę przekazaną kierowcy przy dostawie towaru.
Współpraca z firmami budowlanymi – współpracujemy z wieloma wykonawcami, zamawiamy nietypowe produkty, dostarczamy je na plac budowy. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia i konsultacji na miejscu budowy z udziałem doradców technicznych.
Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych odbiorców jak i dużych zamówień.

OFERTA:

ceramika budowlana,
ceramika sanitarna,
płytki ceramiczne, gresy szlifowane i polerowane,
armatura łazienkowa,
wyposażenie łazienek,
zlewozmywaki,
płyty gipsowo-kartonowe,
gipsy i szpachle gipsowe,
tynki ATLAS, Ceresit, Greinplast,
kostka brukowa, obrzeża, palisady, gazony,
stolarka okienna i drzwiowa,
okna i pokrycia dachowe,
systemy rynnowe,
izolacje budowlane (wełna mineralna, styropian, siatki podtynkowe),
systemy odwodnień liniowych,
systemy wentylacyjne,
ogrodzenia, siatki,
silikaty,
beton komórkowy,
farby, lakiery, pigmenty,
kanalizacja (rury, kształtki, studzienki),
wkłady kominowe, przewody wentylacyjne,
armatura instalacyjna,
akcesoria i narzędzia budowlane.

KONTAKT
013-43-55-245 w.139
tel. 605 056 542
E-mail: hurtownia@bog-mar.com.pl