Aktualności

Odsłony: 2932

Aktualizacja: 13.12.2019

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Rymanów, 13.12.2019

Szanowni Państwo,

 

W imieniu firmy BOG-MAR Sp. z o.o  z siedzibą w Rymanowie przy ul. Mitkowskiego 8 informujemy, że z dniem 01.08.2019 nastąpiło przeprowadzenie zmian w strukturze  właścicielskiej firmy BOG – MAR Sp. z o.o. oraz Spółkach powiązanych.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, iż firmy Pol-Panel Sp. z o.o z siedzibą w Rymanowie, przy ulicy Osiedle 40 i DefenDoor Sp. z o.o  z siedzibą w Krośnie, przy ulicy M. Mięsowicza 6 są odrębnymi firmami, nie należącymi i nie powiązanymi z firmą BOG-MAR Sp. z o.o. Należy podkreślić, że były dział handlowy BOG-MAR Sp. z o.o w Rymanowie przy ulicy Sanockiej 27 obecnie jest częścią firmy DefenDoor Sp. z o.o

Od wyżej wymienionej daty, firmy prowadzą działalność jako niezależne i odrębne podmioty gospodarcze. Wszelkie sprawy związane z bieżącą obsługą klientów będą rozpatrywane przez poszczególne firmy.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż firma BOG-MAR Sp. z o.o. pod zarządem prezesa Mariana Skolarczyka w dalszym ciągu prowadzi produkcję drzwi ramowych oraz ościeżnic stałych i regulowanych, jak i produkcję drzwi oraz okien PCV.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rymanów, 09.12.2019 

Szanowni Państwo,

 

W związku z rosnącymi cenami surowców oraz energii elektrycznej jak również wzrostem kosztów pracy , pragniemy zakomunikować  konieczność 10% podwyżki cen na całość asortymentu oferowanego przez firmę BOG-MAR Sp. z o.o.

Wyżej wymienione czynniki zmusiły nas do podjęcia tej trudnej decyzji.

Nowe ceny obowiązują dla zamówień złożonych w firmie BOG-MAR Sp. z o.o. od dnia 01.01.2020 roku.

Wierzymy , że jako dotychczasowi dobrzy partnerzy we wspólnym biznesie, rozumiecie Państwo Nasze postępowanie i Nasza współpraca nadal będzie się dynamicznie rozwijała.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.